İş yeri Hekimi

Öncelikle güvenlik ve iş sağlığını odağına alan MegaTek OSGB, Çorlu OSGB hizmetleri kapsamında sunduğu kaliteli hizmetle rakipleri arasında fark edilir olmuştur. Yüksek oranda müşteri memnuniyetini prensip haline getirerek ISO 9001 sertifikası ve T.S.E. hizmet yeterlilik onaylı belgesi mevcuttur. Sunduğu hizmetler Çorlu OSGB içinde iş yeri hekimliği, iş güvenliği, sertifikalı yangın eğitim ve tatbikatı gibi zorunlu hizmetler bulunmaktadır.

Denetimleriniz sırasında size eşlik eden MegaTek OSGB, ihtiyaçların tespitinde kurum ile birlikte çalışır. Hemen arkasından belirlenen ihtiyaçların giderilmesi için çözümler üretip, uzmanlıklarına başvurduğu personeli ile kaliteli hizmetler sunar. Periyodik olarak yapılan iç ve dış denetim sayesinde iş takibini sizin yerinize yapar, düzenli raporlar ile projeyi tamamen üstlenir. İhbar ve kıdem tazminatı gibi konuların takibini de müşterileri adına yapan MegaTek OSGB, tüm paydaşlarının güvenlik ve iş sağlığı alanında güvende olmasını sağlar.

İşverene iş sağlığı konusunda yol gösterme ve rehberlik etme ile sağlık risklerini yönetme alanında hizmet sunan iş yeri hekimleri, uzmanlıklarına göre firmalar için oldukça fazla önem taşır. Sağlık gözetimini gerçekleştiren iş yeri hekimleri hazırladığı raporları işveren sunar; riskleri değerlendirmesi için durumu özetleyen bir durum raporu sunmuş olur.

İş yeri hekimleri ekibi, sahip oldukları uzman hekim kadrosu ile iş ve iş riskiyle doğrudan bağlantılı olabilecek sağlık sorunlarından korunmak için tüm olumsuz durum ve maluliyetlerin önlenmesini amaçlar. Çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve çalışan sağlığı ile sağlık bilincinin en üst seviyeye ulaşması için rutin eğitimler verir; muayeneleri aksatmadan gerçekleştirir.

Genel sağlık konularında verdikleri periyodik eğitimlerle çalışanların bilinç düzeyini artırma amacı taşıyan iş yeri hekimleri, iş sağlığı konusunda işverene tam kapsamlı bir rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunar.